RP30-4815DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4815DEW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP30-4815DEW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Fitxak: RP30-4815DEW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
RP30-4815DEW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP30-4815DEW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1252 pcs Datuen fitxa RP30-4815DEW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP30-EW Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module, 7 Leads
Beste izenak 30001936
RP304815DEW/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP30-4815DF-HC
RP30-4815DF-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Stockean: 1215 pcs
Deskarga: RP30-4815DF-HC.pdf
RFQ
RP30-4815DF
RP30-4815DF
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1169 pcs
Deskarga: RP30-4815DF.pdf
RFQ
RP30-4815DE
RP30-4815DE
Deskarga: RP30-4815DE.pdf
RP30-4815DFW
RP30-4815DFW
Deskarga: RP30-4815DFW.pdf
RP30-4812SFW/N
RP30-4812SFW/N
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 30W
Deskarga: RP30-4812SFW/N.pdf
RP30-4815DEW/N-HC
RP30-4815DEW/N-HC