RP30-1212DF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1212DF/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP30-1212DF/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Fitxak: RP30-1212DF/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP30-1212DF/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP30-1212DF/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1107 pcs Datuen fitxa RP30-1212DF/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP30-F Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001979
RP301212DF/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A, 1.25A