RP20-483.3SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-483.3SAW/P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-483.3SAW/P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Fitxak: RP20-483.3SAW/P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP20-483.3SAW/P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-483.3SAW/P-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1300 pcs Datuen fitxa RP20-483.3SAW/P-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP20-AW Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-SIP Module
Beste izenak 30002310
RP20483.3SAW/PHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A