RP20-4815DA/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4815DA/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-4815DA/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Fitxak: RP20-4815DA/N-HC.pdf
  • Mezua
RP20-4815DA/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-4815DA/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1173 pcs Datuen fitxa RP20-4815DA/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP20-A Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-SIP Module
Beste izenak 30002275
RP204815DA/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 677mA, 677mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP20-4815DA/N
RP20-4815DA/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V 20W