RP20-4805SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4805SFR/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-4805SFR/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W
Fitxak: RP20-4805SFR/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP20-4805SFR/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-4805SFR/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1077 pcs Datuen fitxa RP20-4805SFR/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP20-FR Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003764 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 79°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 4A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP20-4805SF
RP20-4805SF
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 20W