RP20-243.3SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-243.3SFR/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-243.3SFR/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Fitxak: RP20-243.3SFR/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP20-243.3SFR/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-243.3SFR/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1020 pcs Datuen fitxa RP20-243.3SFR/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP20-FR Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003734 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 79°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A