RP20-2415SFW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415SFW/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-2415SFW/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W
Fitxak: RP20-2415SFW/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP20-2415SFW/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-2415SFW/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1530 pcs Datuen fitxa RP20-2415SFW/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP20-FW Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001868
RP202415SFW/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 63°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1.33A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP20-243.3SA/P
RP20-243.3SA/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Stockean: 1382 pcs
Deskarga: RP20-243.3SA/P.pdf
RFQ
RP20-2415SFR/XC
RP20-2415SFR/XC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stockean: 1307 pcs
Deskarga: RP20-2415SFR/XC.pdf
RFQ
RP20-2415SFW/N
RP20-2415SFW/N