RP20-2412SAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2412SAW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-2412SAW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W
Fitxak: RP20-2412SAW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP20-2412SAW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-2412SAW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1317 pcs Datuen fitxa RP20-2412SAW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP20-AW Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-SIP Module
Beste izenak 30002292
RP202412SAW/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1.67A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP20-2412SA/P-HC
RP20-2412SA/P-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 20W
Stockean: 1300 pcs
Deskarga: RP20-2412SA/P-HC.pdf
RFQ
RP20-2412SAW/N-HC
RP20-2412SAW/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power