RP20-1103.3SFR
RECOM PowerRECOM Power
RP20-1103.3SFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP20-1103.3SFR
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Fitxak: RP20-1103.3SFR.pdf
  • Mezua
RP20-1103.3SFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP20-1103.3SFR fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3713 pcs Datuen fitxa RP20-1103.3SFR.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP20-FR Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003780 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 79°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 43V - 160V Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A
eskaerak ITE (Commercial), Railway
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP20-11015SFR/N-HC
RP20-11015SFR/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stockean: 992 pcs
Deskarga: RP20-11015SFR/N-HC.pdf
RFQ
RP20-1103.3SFR-HC
RP20-1103.3SFR-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Stockean: 5976 pcs
Deskarga: RP20-1103.3SFR-HC.pdf
RFQ
RP20-1103.3SFR/P
RP20-1103.3SFR/P