RP15-483.3SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SAW/P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-483.3SAW/P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Fitxak: RP15-483.3SAW/P-HC.pdf
  • Mezua
RP15-483.3SAW/P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-483.3SAW/P-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1454 pcs Datuen fitxa RP15-483.3SAW/P-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP15-AW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module, 5 Leads
Beste izenak 30001574
RP15483.3SAW/PHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 4A