RP15-4812DAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DAW/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-4812DAW/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Fitxak: RP15-4812DAW/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP15-4812DAW/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-4812DAW/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1644 pcs Datuen fitxa RP15-4812DAW/P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP15-AW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001586
RP154812DAW/P
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 625mA, 625mA