RP15-4805SOFW/N
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-4805SOFW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W
Fitxak: RP15-4805SOFW/N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 10 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 10 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
RP15-4805SOFW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-4805SOFW/N fabrikatzailea Recom Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10 pcs Datuen fitxa RP15-4805SOFW/N.pdf
Tentsioa - Lan egitea 15W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 75V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Series RP15-OFW RoHS egoera Tube
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 6-SMD Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 120°C (With Derating)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RP15-4805SOFW/N Lineako araudia 87%
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eginbideen pinuak 3A
Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 18V - 75V Input deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W
Oraingoan - Breakover 2.25kV (2250V)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP15-4805SOFW
RP15-4805SOFW
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 15W
Stockean: 2876 pcs
Deskarga: RP15-4805SOFW.pdf
RFQ
RP15-4805SOF/N-R
RP15-4805SOF/N-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 5832 pcs
Deskarga: RP15-4805SOF/N-R.pdf
RFQ
RP15-4805SOFW/N
RP15-4805SOFW/N