RP15-2415SOFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415SOFW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-2415SOFW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W
Fitxak: RP15-2415SOFW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP15-2415SOFW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-2415SOFW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1528 pcs Datuen fitxa RP15-2415SOFW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Series POWERLINE RP15-SOFW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-SMD Module
Beste izenak 30900034
RP152415SOFW/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A