RP15-2415SFW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415SFW/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-2415SFW/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W
Fitxak: RP15-2415SFW/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP15-2415SFW/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-2415SFW/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1384 pcs Datuen fitxa RP15-2415SFW/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP15-FW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001776
RP152415SFW/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 75°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP15-2415SOF
RP15-2415SOF
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 15W
Stockean: 1859 pcs
Deskarga: RP15-2415SOF.pdf
RFQ
RP15-2415SFW/N
RP15-2415SFW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power