RP15-2415DAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415DAW/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-2415DAW/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Fitxak: RP15-2415DAW/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP15-2415DAW/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-2415DAW/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1633 pcs Datuen fitxa RP15-2415DAW/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP15-AW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001567
RP152415DAW/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 500mA, 500mA