RP12-483.3SAW/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-483.3SAW/SMD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP12-483.3SAW/SMD
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Fitxak: RP12-483.3SAW/SMD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7 pcs
  • Mezua
RP12-483.3SAW/SMDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP12-483.3SAW/SMD fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1829 pcs Datuen fitxa RP12-483.3SAW/SMD.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Series POWERLINE RP12-AW Energia (Watts) 12W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 30001445
RP12483.3SAW/SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 61°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.5A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3.5A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP120Q-11005SRW/N
RP120Q-11005SRW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 120W
Stockean: 406 pcs
Deskarga: RP120Q-11005SRW/N.pdf
RFQ
RP12-483.3SA
RP12-483.3SA
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Stockean: 2460 pcs
Deskarga: RP12-483.3SA.pdf
RFQ
RP1205
RP1205
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BOX ABS GRAY 5.71"L X 4.13"W
Stockean: 7809 pcs
Deskarga: RP1205.pdf
RP12-483.3SAW
RP12-483.3SAW
Deskarga: RP12-483.3SAW.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 12W
Deskarga: RP12-4815SAW.pdf
RP12-4815SA/SMD
RP12-4815SA/SMD
Deskarga: RP12-4815SA/SMD.pdf
deskribapena: BOX PLSTC OFF WHT 5.71"LX4.13"W