RP12-1212SA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-1212SA/SMD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP12-1212SA/SMD
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 12W
Fitxak: RP12-1212SA/SMD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7 pcs
  • Mezua
RP12-1212SA/SMDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP12-1212SA/SMD fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2115 pcs Datuen fitxa RP12-1212SA/SMD.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Series POWERLINE RP12-A Energia (Watts) 12W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 30000820
RP121212SA/SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1A