RP10-483.3SEW
RECOM PowerRECOM Power
RP10-483.3SEW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-483.3SEW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Fitxak: RP10-483.3SEW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP10-483.3SEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-483.3SEW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2210 pcs Datuen fitxa RP10-483.3SEW.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-EW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30000876
RP10483.3SEW
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 2A
eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
RP10-483.3SEW-HC
RP10-483.3SEW-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Stockean: 1788 pcs
Deskarga: RP10-483.3SEW-HC.pdf
RFQ
RP10-483.3SEW/N
RP10-483.3SEW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power