RP10-4812DE-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4812DE-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-4812DE-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Fitxak: RP10-4812DE-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP10-4812DE-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-4812DE-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1622 pcs Datuen fitxa RP10-4812DE-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-E Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001209
RP104812DEHC
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 416mA, 416mA