RP10-4805DEW/M2-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4805DEW/M2-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-4805DEW/M2-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: RP10-4805DEW/M2-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP10-4805DEW/M2-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-4805DEW/M2-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1488 pcs Datuen fitxa RP10-4805DEW/M2-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-EW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001389
RP104805DEW/M2HC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A