RP10-2415DE/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2415DE/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-2415DE/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Fitxak: RP10-2415DE/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP10-2415DE/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-2415DE/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1713 pcs Datuen fitxa RP10-2415DE/P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-E Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 31001129
RP102415DE/P
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 333mA, 333mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-2415DEW/M2
RP10-2415DEW/M2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Stockean: 1882 pcs
Deskarga: RP10-2415DEW/M2.pdf
RFQ
RP10-2415DE/P/M1-HC
RP10-2415DE/P/M1-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power