RP10-2412SEW
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2412SEW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-2412SEW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W
Fitxak: RP10-2412SEW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Mezua
RP10-2412SEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-2412SEW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1783 pcs Datuen fitxa RP10-2412SEW.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-EW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30000331
RP102412SEW
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 830mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-2412SE/N/M1-HC
RP10-2412SE/N/M1-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 10W
Stockean: 1668 pcs
Deskarga: RP10-2412SE/N/M1-HC.pdf
RFQ
RP10-2412SE/P-HC
RP10-2412SE/P-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1775 pcs
Deskarga: RP10-2412SE/P-HC.pdf
RFQ
RP10-2412SEW/N/M2
RP10-2412SEW/N/M2
Deskarga: RP10-2412SEW/N/M2.pdf
RP10-2412SEW/M2
RP10-2412SEW/M2
Deskarga: RP10-2412SEW/M2.pdf
RP10-2412SEW/M2-HC
RP10-2412SEW/M2-HC
Deskarga: RP10-2412SEW/M2-HC.pdf
RP10-2412SEW-HC
RP10-2412SEW-HC
Deskarga: RP10-2412SEW-HC.pdf
RP10-2412SEW/N
RP10-2412SEW/N
Deskarga: RP10-2412SEW/N.pdf
RP10-2412SE/N/M1
RP10-2412SE/N/M1
Deskarga: RP10-2412SE/N/M1.pdf
RP10-2412SE/P
RP10-2412SE/P
Deskarga: RP10-2412SE/P.pdf
RP10-2412SEW/N-HC
RP10-2412SEW/N-HC
Deskarga: RP10-2412SEW/N-HC.pdf
RP10-2412SE/P/M1
RP10-2412SE/P/M1