RP10-2412DAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2412DAW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-2412DAW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Fitxak: RP10-2412DAW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP10-2412DAW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-2412DAW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1645 pcs Datuen fitxa RP10-2412DAW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP10-AW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30004050 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 81°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 416mA, 416mA