RP10-2405DA/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2405DA/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-2405DA/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: RP10-2405DA/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP10-2405DA/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-2405DA/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1724 pcs Datuen fitxa RP10-2405DA/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm)
Series POWERLINE RP10-A Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003950 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-123.3SE/P/M1
RP10-123.3SE/P/M1
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Stockean: 1771 pcs
Deskarga: RP10-123.3SE/P/M1.pdf
RFQ
RP10-123.3SE/P/M1-HC
RP10-123.3SE/P/M1-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1477 pcs
Deskarga: RP10-123.3SE/P/M1-HC.pdf
RFQ
RP10-2405DA/N
RP10-2405DA/N
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 10W