RP10-1215DE
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1215DE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-1215DE
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Fitxak: RP10-1215DE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP10-1215DEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-1215DE fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1924 pcs Datuen fitxa RP10-1215DE.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-E Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30000323
RP101215DE
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 333mA, 333mA
eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
RP10-1215DA/N-HC
RP10-1215DA/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Stockean: 1525 pcs
Deskarga: RP10-1215DA/N-HC.pdf
RFQ
RP10-1215DE/M1
RP10-1215DE/M1
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1712 pcs
Deskarga: RP10-1215DE/M1.pdf
RFQ
RP10-1215DE/M1-HC
RP10-1215DE/M1-HC
Deskarga: RP10-1215DE/M1-HC.pdf
RP10-1215DA/P-HC
RP10-1215DA/P-HC
Deskarga: RP10-1215DA/P-HC.pdf
RP10-1215DE/N-HC
RP10-1215DE/N-HC