RP10-1212SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1212SA/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-1212SA/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W
Fitxak: RP10-1212SA/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP10-1212SA/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-1212SA/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2115 pcs Datuen fitxa RP10-1212SA/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP10-A Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003854 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 830mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
RP10-1212SA/P
RP10-1212SA/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 10W
Stockean: 2182 pcs
Deskarga: RP10-1212SA/P.pdf
RFQ
RP10-1212SE
RP10-1212SE
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1915 pcs
Deskarga: RP10-1212SE.pdf
RFQ
RP10-1212SA/N-HC
RP10-1212SA/N-HC