RP10-1212DE
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1212DE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-1212DE
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Fitxak: RP10-1212DE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP10-1212DEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-1212DE fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1934 pcs Datuen fitxa RP10-1212DE.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-E Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30000322
RP101212DE
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 416mA, 416mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-1212DE/N
RP10-1212DE/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Stockean: 2007 pcs
Deskarga: RP10-1212DE/N.pdf
RFQ
RP10-1212DE-HC
RP10-1212DE-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1949 pcs
Deskarga: RP10-1212DE-HC.pdf
RFQ
RP10-1212DE/N-HC
RP10-1212DE/N-HC
Deskarga: RP10-1212DE/N-HC.pdf
RP10-1212DA/XC-HC
RP10-1212DA/XC-HC
Deskarga: RP10-1212DA/XC-HC.pdf
RP10-1212DA/P
RP10-1212DA/P
Deskarga: RP10-1212DA/P.pdf
RP10-1212DE/M1-HC
RP10-1212DE/M1-HC
Deskarga: RP10-1212DE/M1-HC.pdf
RP10-1212DE/M1
RP10-1212DE/M1
Deskarga: RP10-1212DE/M1.pdf
RP10-1212DA/P-HC
RP10-1212DA/P-HC
Deskarga: RP10-1212DA/P-HC.pdf
RP10-1212DA/N-HC
RP10-1212DA/N-HC
Deskarga: RP10-1212DA/N-HC.pdf
RP10-1212DE/N/M1
RP10-1212DE/N/M1
Deskarga: RP10-1212DE/N/M1.pdf
RP10-1212DA/N
RP10-1212DA/N