RM-243.3S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RM-243.3S/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM-243.3S/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Fitxak: RM-243.3S/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42 pcs
  • Mezua
RM-243.3S/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM-243.3S/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15302 pcs Datuen fitxa RM-243.3S/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Series ECONOLINE RM Energia (Watts) 250mW
Packaging Tube Pakete / kasua 4-SIP Module
Beste izenak 10011741
RM243.3S/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 76mA