RKZ-121509D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RKZ-121509D/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKZ-121509D/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Fitxak: RKZ-121509D/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
RKZ-121509D/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKZ-121509D/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10561 pcs Datuen fitxa RKZ-121509D/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -9V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE RKZ Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 10017017 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 66mA, 111mA