RJZ-093.3S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-093.3S/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RJZ-093.3S/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Fitxak: RJZ-093.3S/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
RJZ-093.3S/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RJZ-093.3S/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8741 pcs Datuen fitxa RJZ-093.3S/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 8.1V Tentsioa - Input (Max) 9.9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Series ECONOLINE RJZ Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 14-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 10011563
RJZ093.3S/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 8.1V - 9.9V Input Uneko - Irteera (Max) 606mA