RGZ-051509D/H
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D/H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RGZ-051509D/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Fitxak: RGZ-051509D/H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
RGZ-051509D/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RGZ-051509D/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8775 pcs Datuen fitxa RGZ-051509D/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -9V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Series ECONOLINE RGZ Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 14-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 10017025 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 66mA, 111mA