REM10-2405DW/A
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2405DW/A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REM10-2405DW/A
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: 1.REM10-2405DW/A.pdf2.REM10-2405DW/A.pdf
  • Mezua
REM10-2405DW/Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REM10-2405DW/A fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1358 pcs Datuen fitxa 1.REM10-2405DW/A.pdf2.REM10-2405DW/A.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 5.0kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series MEDLINE REM10 Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 51000414 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 300mA, 300mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 300mA, 300mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REM10-123.3S/A/CTRL
REM10-123.3S/A/CTRL
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Stockean: 1511 pcs
Deskarga: REM10-123.3S/A/CTRL.pdf
RFQ
REM10-2405DW/A/CTRL
REM10-2405DW/A/CTRL
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 10W