REM10-0515D/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-0515D/A/CTRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REM10-0515D/A/CTRL
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Fitxak: 1.REM10-0515D/A/CTRL.pdf2.REM10-0515D/A/CTRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7 pcs
  • Mezua
REM10-0515D/A/CTRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REM10-0515D/A/CTRL fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1315 pcs Datuen fitxa 1.REM10-0515D/A/CTRL.pdf2.REM10-0515D/A/CTRL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 5.0kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series MEDLINE REM10 Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 7 Leads
Beste izenak 51000373 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA