REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Fitxak: REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 8W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4386 pcs Datuen fitxa REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Series ECONOLINE REC7.5 Energia (Watts) 8W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 10011178
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 78%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 1.8A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD-R
REC7.5-483.3SRW/H1/A/M/SMD-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 8W