REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 9V 6W
Fitxak: REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 9V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1801 pcs Datuen fitxa REC6-4809SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 9V Tentsioa - isolamendua 10kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC6/R Energia (Watts) 6W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 7 Leads
Beste izenak 11001121
REC64809SRW/R10/A/CTRL/X1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 75°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP, UVLO Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 667mA 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 667mA