REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Fitxak: REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R.pdf
  • Mezua
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5139 pcs Datuen fitxa REC5-483.3SRW/H4/A/SMD-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Series ECONOLINE REC5 Energia (Watts) 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 10008266
REC5483.3SRW/H4/A/SMDR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 75°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 1A