REC5-053.3SRW/H2/C
RECOM PowerRECOM Power
REC5-053.3SRW/H2/C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC5-053.3SRW/H2/C
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Fitxak: REC5-053.3SRW/H2/C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
REC5-053.3SRW/H2/Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC5-053.3SRW/H2/C fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4349 pcs Datuen fitxa REC5-053.3SRW/H2/C.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC5 Energia (Watts) 5W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 9 Leads
Beste izenak 10010029
REC5053.3SRW/H2/C
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 75°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 1A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC5-053.3SRW/H2/C/SMD-R
REC5-053.3SRW/H2/C/SMD-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Stockean: 4276 pcs
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/C/SMD-R.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H2/A/SMD-R
REC5-053.3SRW/H2/A/SMD-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 5524 pcs
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/A/SMD-R.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD
REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD.pdf
REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R
REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/SMD
REC5-053.3SRW/H2/A/SMD
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/A/SMD.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/M/X2
REC5-053.3SRW/H2/A/M/X2
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/A/M/X2.pdf
REC5-053.3SRW/H2/C/M
REC5-053.3SRW/H2/C/M
Deskarga: REC5-053.3SRW/H2/C/M.pdf
REC5-053.3SRW/H4/A
REC5-053.3SRW/H4/A
Deskarga: REC5-053.3SRW/H4/A.pdf
REC5-053.3SRW/H2/C/SMD
REC5-053.3SRW/H2/C/SMD