REC30-1215S
RECOM PowerRECOM Power
REC30-1215S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC30-1215S
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 30W
Fitxak: REC30-1215S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
REC30-1215Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC30-1215S fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2081 pcs Datuen fitxa REC30-1215S.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC30 Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 10018101 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 2A