REC3-243.3SRW/H4/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3-243.3SRW/H4/C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC3-243.3SRW/H4/C
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Fitxak: REC3-243.3SRW/H4/C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
REC3-243.3SRW/H4/Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC3-243.3SRW/H4/C fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5007 pcs Datuen fitxa REC3-243.3SRW/H4/C.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC3-SRW Energia (Watts) 3W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 9 Leads
Beste izenak 10006774
REC3243.3SRW/H4/C
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 76%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 900mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC3-243.3SRW/H4/A/SMD
REC3-243.3SRW/H4/A/SMD
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Stockean: 4544 pcs
Deskarga: REC3-243.3SRW/H4/A/SMD.pdf
RFQ
REC3-243.3SRW/H4/C/M
REC3-243.3SRW/H4/C/M
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 5631 pcs
Deskarga: REC3-243.3SRW/H4/C/M.pdf
RFQ
REC3-243.3SRW/H4/A/M/X2
REC3-243.3SRW/H4/A/M/X2
Deskarga: REC3-243.3SRW/H4/A/M/X2.pdf
REC3-243.3SRW/H4/C/SMD
REC3-243.3SRW/H4/C/SMD
Deskarga: REC3-243.3SRW/H4/C/SMD.pdf
REC3-243.3SRW/H4/A/X2
REC3-243.3SRW/H4/A/X2
Deskarga: REC3-243.3SRW/H4/A/X2.pdf
REC3-243.3SRW/H6/A
REC3-243.3SRW/H6/A
Deskarga: REC3-243.3SRW/H6/A.pdf
REC3-243.3SRW/H4/C/SMD-R
REC3-243.3SRW/H4/C/SMD-R