REC3-053.3SRW/H2/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3-053.3SRW/H2/C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC3-053.3SRW/H2/C
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Fitxak: REC3-053.3SRW/H2/C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
REC3-053.3SRW/H2/Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC3-053.3SRW/H2/C fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5009 pcs Datuen fitxa REC3-053.3SRW/H2/C.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC3-SRW Energia (Watts) 3W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 9 Leads
Beste izenak 10005873
REC3053.3SRW/H2/C
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 76%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 900mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Stockean: 4367 pcs
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL.pdf
RFQ
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL-R
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 5341 pcs
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL-R.pdf
RFQ
REC3-053.3SRW/H2/C/M
REC3-053.3SRW/H2/C/M
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/C/M.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/SMD.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD-R
REC3-053.3SRW/H2/A/SMD-R
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/SMD-R.pdf
REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD
REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD.pdf
REC3-053.3SRW/H4/A
REC3-053.3SRW/H4/A
Deskarga: REC3-053.3SRW/H4/A.pdf
REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R
REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/C/M/SMD-R.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/X2
REC3-053.3SRW/H2/A/M/X2
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/M/X2.pdf
REC3-053.3SRW/H2/C/SMD
REC3-053.3SRW/H2/C/SMD
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/C/SMD.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/X2
REC3-053.3SRW/H2/A/X2
Deskarga: REC3-053.3SRW/H2/A/X2.pdf
REC3-053.3SRW/H2/C/SMD-R
REC3-053.3SRW/H2/C/SMD-R