REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Fitxak: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4681 pcs Datuen fitxa REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Series ECONOLINE REC3-SRW Energia (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 10005859
REC3053.3SRW/H2/A/M/SMDR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 76%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 900mA