REC20-4815SZ
RECOM PowerRECOM Power
REC20-4815SZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC20-4815SZ
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W
Fitxak: REC20-4815SZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
REC20-4815SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC20-4815SZ fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1754 pcs Datuen fitxa REC20-4815SZ.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC20-Z Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 10018094 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 90.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.333A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1.333A