REC15-485.1S/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-485.1S/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-485.1S/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Fitxak: REC15-485.1S/H3/M.pdf
  • Mezua
REC15-485.1S/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-485.1S/H3/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5.1V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2145 pcs Datuen fitxa REC15-485.1S/H3/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5.1V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 10016328 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3A