REC15-483.4S/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-483.4S/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-483.4S/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.4V 15W
Fitxak: REC15-483.4S/H3/M.pdf
  • Mezua
REC15-483.4S/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-483.4S/H3/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.4V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1802 pcs Datuen fitxa REC15-483.4S/H3/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.4V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 10016327 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC15-483.4S/H3/M/X2
REC15-483.4S/H3/M/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.4V 10W