REC15-4812DZ/H3/M
Recom PowerRecom Power
REC15-4812DZ/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-4812DZ/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU
Fitxak: REC15-4812DZ/H3/M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
REC15-4812DZ/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-4812DZ/H3/M fabrikatzailea Recom Power
deskribapena CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1880 pcs Datuen fitxa REC15-4812DZ/H3/M.pdf
Tentsioa - Lan egitea 15W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 -12V Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Input (Max) 75V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial), Medical polarizazio 6-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia REC15-4812DZ/H3/M Lineako araudia 86%
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eginbideen pinuak 625mA, 625mA
Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input deskribapena CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU
Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC15-4812DZ/H3/M/X2
REC15-4812DZ/H3/M/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Stockean: 1726 pcs
Deskarga: REC15-4812DZ/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-4812DZ/H3
REC15-4812DZ/H3
fabrikatzaileak: RECOM Power