REC15-4805DZ/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4805DZ/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-4805DZ/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Fitxak: REC15-4805DZ/H3/M.pdf
  • Mezua
REC15-4805DZ/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-4805DZ/H3/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2468 pcs Datuen fitxa REC15-4805DZ/H3/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A, 1.5A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High