REC15-4805D/H2/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4805D/H2/M/X2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-4805D/H2/M/X2
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Fitxak: REC15-4805D/H2/M/X2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
REC15-4805D/H2/M/X2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-4805D/H2/M/X2 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2193 pcs Datuen fitxa REC15-4805D/H2/M/X2.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -5V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M Energia (Watts) 15W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 10018945
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A, 1.5A eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC15-4805D/H3/M/X2
REC15-4805D/H3/M/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Stockean: 1598 pcs
Deskarga: REC15-4805D/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-245.1SZ/H3
REC15-245.1SZ/H3
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Stockean: 3655 pcs
Deskarga: REC15-245.1SZ/H3.pdf
RFQ
REC15-4805D/H2
REC15-4805D/H2
Deskarga: REC15-4805D/H2.pdf
REC15-4805D/H2/M
REC15-4805D/H2/M