REC15-2415SZ/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2415SZ/H2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-2415SZ/H2
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W
Fitxak: REC15-2415SZ/H2.pdf
  • Mezua
REC15-2415SZ/H2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-2415SZ/H2 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3241 pcs Datuen fitxa REC15-2415SZ/H2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15 Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak REC152415SZ/H2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC15-2415S/H3/M
REC15-2415S/H3/M
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 15W
Stockean: 2142 pcs
Deskarga: REC15-2415S/H3/M.pdf
RFQ
REC15-2415SZ/H2/M/X2
REC15-2415SZ/H2/M/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 2024 pcs
Deskarga: REC15-2415SZ/H2/M/X2.pdf
RFQ
REC15-2415SZ/H2/M
REC15-2415SZ/H2/M