REC15-2412S/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2412S/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-2412S/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W
Fitxak: REC15-2412S/H3/M.pdf
  • Mezua
REC15-2412S/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-2412S/H3/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2175 pcs Datuen fitxa REC15-2412S/H3/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 10016325 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC15-2412DZ/H3/M/X2
REC15-2412DZ/H3/M/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Stockean: 1718 pcs
Deskarga: REC15-2412DZ/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-2412DZ/H3/M
REC15-2412DZ/H3/M
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1610 pcs
Deskarga: REC15-2412DZ/H3/M.pdf
RFQ
REC15-2412S/H3
REC15-2412S/H3
Deskarga: REC15-2412S/H3.pdf
REC15-2412S/H3/M/X2
REC15-2412S/H3/M/X2