REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Fitxak: REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3198 pcs Datuen fitxa REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Series ECONOLINE REC10 Energia (Watts) 10W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SMD Module, 18 Leads
Beste izenak 11002555
REC10483.3SRWZ/H2/A/M/SMDR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REC10-483.3SZ/H3/M
REC10-483.3SZ/H3/M
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Stockean: 2122 pcs
Deskarga: REC10-483.3SZ/H3/M.pdf
RFQ
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 3055 pcs
Deskarga: REC10-483.3SRWZ/H2/A/M.pdf
RFQ
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD